Strona główna Bukmacher LVBET Bukmacher LV BET – opis

Bukmacher LV BET – opis

Recenzja o LVbet

LVbet legalnie na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Marka udostępniła dla użytkowników swoją ofertę zakładów sportowych oraz zakładów na żywo. O marce można było usłyszeć jednak nieco wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było zauważyć bannery bookmakera, który był sponsorem zawodów. Z pewnością wartością firmy jest szeroka oferta na polskie konkurencje, oraz nadto angażowanie się w sponsoring turniejów, lig oraz klubów, a także pomoc poprzez serwis „łączy nas pasja”, na jakim m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski i kilka pozostałych osobowości prowadzą prywatne blogi. LVbet jest sponsorem Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź w okresie 2016/2017, a ponadto partnerem Polskiej Ligi Koszykówki oraz Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Otwórz teraz konto u bukmachera internetowego LV BET!

Formy płatności w LVbet

Transakcje wpłat oraz transakcje wypłat na konta klienta w LVbet dostępne są przez natychmiastowe przepływy bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), oraz dodatkowo portfel elektroniczny Skrill. Wystarczy wybrać sumę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny i przyjąć przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do użytkowania w zakładach sportowych.

Bonus powitalny w LVbet oraz jak otworzyć konto?

Otwarcie konta u bukmachera jest wyjątkowo łatwa do wykonania. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, wprowadzając swoje dane i zatwierdzić tożsamość. Po odpowiedniej weryfikacji, konto jest sprawne i można zacząć zabawę.

1. Zarejestruj się w LVbet.

2. Potwierdź rejestrację.

3. Wykonaj wpłatę i graj w zakładach bukmacherskich.

Otwórz teraz konto u bukmachera internetowego LV BET!