Strona główna Bukmacher Fortuna Bukmacher Fortuna – opis

Bukmacher Fortuna – opis

Recenzja Fortuna

Firma powstała w 1997 r a od października 2010 r akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 roku Fortuna została strategicznym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został postanowiony na 3 następne lata. Jednostka bierze współudział dodatkowo w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, konkursy siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę futbolową Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 i inne konkursy.

Otwórz teraz konto u bukmachera internetowego Fortuna!

Metody płatności

W fortunei można dokonywać płatności korzystając z natychmiastowych transferów bankowych. Lista dostępnych bankó jest potężna i z pewnością też Twój bank znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy wyszukać wielkość wkładu, a także bank z którego pragniemy zrobić wpłaty. Później płatność przebiega w taki sam sposób gdy wykonuje się innych przelewów.

Jak założyć konto i odebrać bonus?

Fortuna na początek dla wszelakiego nowego użytkownika przekazuje darmowy zakład bez ryzyka a jeszcze bonus powitalny od pierwszego depozytu. Wystarczy otworzyć konto i od razu można zarabiać z obu promocji.

1. Utwórz konto na eFortuna.pl

2. Uzyskaj gratisowy zakład i dodatek od depozytu

3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!

Opinia o Fortunie

Bookmaker ten jest z pewnością godny polecenia. Na krajowym rynku wykreował swoją firmę na przestrzeni dużej ilości lat, a w ostatnim okresie sponsorując Legię Warszawa bardzo zyskał na popularności. Korporacja posiada wielką ofertę na polskie rozgrywki, ale również inne ligi europejskie oraz wydarzenia na poziomie światowym.

Otwórz teraz konto u bukmachera internetowego Fortuna!