Strona główna Aktualności sportowe Gdzie i kiedy gala KSW 52?

Gdzie i kiedy gala KSW 52?

573
0
PODZIEL SIĘ
ksw 52

Fani na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji jaką podała rodzima federacja. Gala ksw 52 odbędzie się 7. grudnia w Gliwicach. Organizacja ksw kolejny raz zadziwia wspaniałą listą starć i zawodników którzy będą konkurować na kolejnej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja live online i kanały live stream

Gale organizacji mma wyróżniają się niesamowitym zainteresowaniem sympatyków mma, którzy zapełniają najogromniejsze hale w Polsce ale też Europie. Duża liczba osób wybiera natomiast opcję obejrzenia gal ksw transmisje online oraz w telewizji dzięki płatnym usługom ppv a także bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, kiedy ludzie niesamowicie chętnie korzystają z sieci internet i najnowszych usług technologicznych, wyjątkowo powszechne stały się transmisje na żywo online. Fani korzystający z sieci internet bardzo regularnie poszukują wiedzy o tym w jaki sposób oglądać gale sportowe przez Internet. Analogicznie jest w przypadku gal ksw mma, które są bardzo chętnie oglądanymi transmisjami stream online.

Organizacja konfrontacji sztuk walki w zeszłych latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana z gal jest darmowa czyli transmitowana na otwartym polsacie. Galę konfrontacji sztuk walki 52 będziesz mógł obejrzeć w płatnym kanale Ksw tv ppv dostępnym w internecie za pośrednictwem strony online, oraz w cyfrowym polsacie czy też pewnych tv kablowych.

KSW 52 w ppv czy za free? W jaki sposób wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to na ten moment unikalne miejsce w jakim legalnie i w jakości hd będziesz mógł śledzić transmisję live online jak również w tv z gali ksw 52. Transmisja w płatnej aplikacji ksw ppv tv będzie otwarta dla użytkowników z kraju ale też tych będących poza granicami Polski. Dlatego też osoby poszukujące informacji o tym czy udostępniona będzie transmisja stream z konfrontacji sztuk walki za darmo, podkreślamy że nadchodząca gala nie będzie prezentowana za free.

Ażeby zakupić transmisję do ksw online stream należy przejść na stronę internetową ksw tv jak również utworzyć konto. Następnie trzeba dobrać formę płatności jak i walutę (oprócz zł PLN dostępne są również dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnej rejestracji i opłaceniu zamówienia, osoba po krótkiej chwili pozyska stream do najbliższej kolejnej gali przekazywanej przez ksw tv. Prócz emisji live osoba może w momencie oglądania przewijać transmisję gali a także włączać pauzę, dlatego nie straci nawet chwili z całej gali. Ponadto wykupując usługę ppv do transmisji na żywo, przez 72 godz po skończeniu gali ksw użytkownik może odtworzyć pełną transmisję na żywo.

Lista walk gali KSW 52

Jak już nadmieniliśmy na kolejnej gali organizacji ksw 52 zobaczymy aż dziewięć pojedynków w których kilka zapowiada się niesamowicie atrakcyjnie z racji na to, że konkurować będą najogromniejsi wojownicy mma należący do federacji. Na ksw 52 live będzie można obejrzeć konkurencje z udziałem takich zawodników jak Mamed Khalidov czy Scott Askham a w wielu z zaplanowanych rywalizacji stawką będzie mistrzowski pas. Poniżej omawiamy pełną aktualną kartę starć przewidzianych na galę ksw 52:

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
TBA – TBA
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
TBA – TBA
TBA – TBA
(stan na 12.11.2019)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here