Strona główna Aktualności sportowe Bonusy i oferty legalnych bukmaherów Totolotek i Forutna

Bonusy i oferty legalnych bukmaherów Totolotek i Forutna

466
0
PODZIEL SIĘ

Fortuna i Totolotek to bukmacherzy, którzy na terenie naszego kraju działają legalnie. Mogą oferować zakłady bukmacherskie zarówno w punktach stacjonarnych jak i przez internet. W Polsce istnieje obecnie osiem podmiotów, które w sposób legalny oferują swoje usługi.

Fortuna i Totolotek to akurat bukmacherzy, którzy działają na polskim rynku najdłużej- obie firmy działają od ponad 20 lat. Ustawa hazardowa, która została wprowadzona w 2017 roku spowodowała, że bukmacherzy mogą oferować swoje usługi tylko pod warunkiem, że posiadają odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów, odprowadzają podatki i posiadają swoją siedzibę w Polsce. W przypadku strony internetowej posiadają także stronę z internetową z rozszerzeniem .pl- taki jest wymóg Ministerstwa.

Fortuna oferta – czy to najlepsza firma na rynku?

Fortuna to firma bukmacherska, działająca od 1989 roku. Obecnie posiada w Polsce aż 474 punkty stacjonarne i posiada stronę internetową przez którą można zawierać zakłady. Fortuna oferuje cztery rodzaje zakładów: SOLO, AKO, MAXIKOMBO i BEZPIECZNY. Pierwszy z nich to kupon z jednym zakładem (zakład pojedynczy), drugi z nich to zakład złożony czyli kupon z minimum dwoma zdarzeniami sportowymi, trzeci jest przeznaczony dla kuponów z dowolną ilością zdarzeń i pozwala na stworzenie kuponu systemowego, ostatni rodzaj kuponu pozwala na stworzenie kuponu, w którym nawet w przypadku jednego błędu, jest wypłacana wygrana.

Firma jakiś czas temu umożliwiła zakłady na tzw. wirtualne sporty. Bukmacher oferuje także specjalne oferty z wyższymi kursami na wybrane przez firmę spotkania/ zdarzenia (HIT DNIA i SUPEROFERTA). Wyjątkowy rodzaj kuponu to EKSPERT+ w którym bukmacher proponuje wyniki na 10-20 zdarzeń, a gracz wybiera minimum osiem i obstawia je w tym kuponie, a w zamian za to, gracze mają szansę na zdobycie bonusów. Fortuna tak samo jak Totolotek oferuje EARLY CASH-OUT. Nie brakuje również bonusów bukmacherskich i promocji dla nowych i stałych graczy.

Totolotek oferta – najlepszy legalnych bukmacher?

Z kolei Totolotek to druga, najstarsza firma bukmacherska na terenie naszego kraju- działa od 1992 roku, a zakłady można zawierać zarówno w punktach stacjonarnych (których Totolotek ma około 500) jak i przez internet. Totolotek oferuje pięć rodzajów zakładów : SOLO, AKO, TOTO-MIX (odpowiednik MAXIKOMBO w Fortunie), TOTO-GOL i TOTO-LIGA. TOTO-GOL składa się z zestawów po 6 meczów, w których trzeba wytypować dokładne wyniki wszystkich rozgrywek, by wygrać. TOTO-LIGA to z kolei zestawy, w których znajduje się po 13 meczów, a żeby wygrać, trzeba wytypować poprawnie wyniki wszystkich meczów w zestawie (zawsze jest to zestaw z Ligą Polską, drugi z Ligą Angielską, a trzeci z meczami z innych lig).

Totolotek oferuje także częste gry bez podatku (dzięki temu wygrana jest wyższa o 12%)- m.in. w piątki i w inne dni, gdy są ważne wydarzenia sportowe, w tym mecze Polaków. VIP Club to z kolei strefa dla najlepszych graczy, która daje im różne dodatkowe korzyści. Klub gracza (BET KLUB) jest przeznaczony dla wszystkich klientów- za obstawianie zakładów otrzymuje się punkty, które można później wymieniać na atrakcyjne nagrody. Totolotek oferuje także szereg bonusów dla nowych graczy.

Polecamy też: Poznaj ofertę Totolotek – zakładów bukmacherskich, zakładów live, zakładów na żywo i innych usług ofertowanych przez Totolotka > https://www.meczenazywo.pl/bukmacher/totolotek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here