Strona główna Artykuły bukmacherskie Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów internetowych

531
0
PODZIEL SIĘ

Początkujący gracze z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak działają bukmacherzy, jak obstawiać zdarzenia, ale również to w jaki sposób wolno pracować wpłaty na konto gracza oraz w jaki sposób możliwe jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście przedstawimy najpopularniejsze formy płatności, które proponują bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bukmachera?
Na początek warto jednakże powiedzieć o tym na co każdy gracz typujący online zwraca przy wyznaczaniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na które należy zwrócić szczególną ostrożność zaliczane są: opinie typerów o danej jednostce, wysokość przekazywanych kursów, czy oferta typów jest duża ale też czy obejmuje interesujące nas ligi. ranking SBR (oznacza on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość suportu itp.), ale też i formy płatności jakie stosuje dany bukmacher. Ranking SBR pozwala na ustalenie zagrożenia a także przewidywalnych problemów z wybieraniem środków od określonej marki. Mając takie informacje, można przejść do doboru form płatności, które będą dla nas najdogodniejsze.

Minimalne wartości wpłat i wypłat
Wszelki bukmacher zawiera w własnym regulaminie ustalone kwoty pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego typera jest to niebywale istotna sprawa, bowiem z reguły debiutujący typujący nie typują za wysokie kwoty a także chcą wypłacać z konta gracza nawet małe wygrane. Warto wtedy grać u bukmacherów, którzy umożliwiają wykonywanie transakcji choćby od 1 zł. Wybrane z marek jednak wybierają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość firm określa dodatkowo minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w jakich zdobywa się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka a jednym z nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, początkowi klienci bukmacherów mają zatem masę rzeczy do przenalizowania. Dobierając miejsce w jakim zamierzamy obstawiać, warto więc jest zwrócić też uwagę na to jakie minimalne liczby określają w swoich przepisach bukmacherzy.

Formy płatności
Aktualnie możemy już wejść do konkretnych informacji na temat tego które formy płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najpowszechniejszych i najpraktyczniejszych należą z pewnością: błyskawiczny przelew płatności a także płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Jeszcze więcej graczy selekcjonuje jednak inne formy, jakie stają się coraz niezwykle powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bookmaker ma na prywatnej witrynie internetowej listę używanych form a także warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i stwierdzić, czy znajduje się na niej Twoja szczególna odmiana dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here